2018 YKS Çalışma Programı Sayısal – Sözel – Eşit Ağırlık

2018 yks çalışma programı – 2018 YKS çalışma programı sayısal – 2018 YKS çalışma programı sözel

2018 yks Çalışma Programı

YKS sınavında hedeflemiş olduğunuz puana ulaşabilmeniz adına sınav zamana kadar mutlaka düzenli çalışmayla hareket edilmesi gerekir. Hatta video destekleri YKS çalışma programı hazırlanarak programa harfi harfiyen uyulması, kısa süre içerisinde hedeflediğiniz puana ulaşabilirsiniz. Hedefleri iyi bir okul veya bölüm olan öğrencilerin artık yapması gereken yollardan birisi de mutlaka çalışma programlarına uyması olacaktır. YKS sınavından yüksek puan almanız için ekstra zeki olmanıza gerek yoktur.

2018 yks Sayısal Çalışma Programı

TM – MF – TS bölümleri için ayrı ayrı ders çalışma programlarına göz atarak sizlerde zorlu sınav maratonu içerisinde tüm yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Yapacağınız düzenli çalışmalar sonucunda ise YKS yüksek puan alarak hedeflediğiniz okul ve bölümlere giriş yapma hakkını kazanmış olacaksınız. Çalışma programında önemli olan belirtilen saatlere ve molalara mutlaka uymanız gerekir. Sürekli olarak ders çalışmakta doğru olmayacaktır.

2018 YKS Sözel Çalışma Programı

45 Dakikalık ders çalışma eylemi içerisinde olduktan sonra ise 15 dakika kadar dinlenme molaları vermeniz gerekir. Aynı zamanda günlük çalışmalarınız bittikten sonra en son aşamada yapılması gereken ise bol bol test çözmeniz olacak. Bu sayede dersi tam olarak iyi anlayıp anlamadığınızı test çözme sırasında daha net göreceksiniz. Pazartesi gününden başlayarak Pazar’a kadar devam edecek çalışma programına mutlaka harfi harfiyen uymanız başarıya sorunsuzca ulaşabilmeniz adına önemli olacaktır. Hemen sizlerde 2018 yks tyt Çalışma Programına göz atarak neler yapmanız gerektiğini A’dan Z’ye görmeye başlayabilirsiniz.

Programlara ulaşmak için tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Tam Gün Okula Gidenler İçin Yks Programı Sayısal - Eşit başlıklı yazımızda tyt çalışma programı resimli ve yks çalışma programı resimli hakkında bilgiler verilmektedir.

5 yorum

  1. asla katı bir çalışma programı destekçisi değilim. 15 dk mola ne demek 🙂 rahat ol ve ne kadar çalışmak zorunda olduğunu bil yeter. bu şekilde programlı çalışmalar genelde başarısız olur.

  2. Sınavlar yaklaştıkça bununla ilgili makalelerde artıyor internette. Fakat bu makalelerin çoğu birbirinden farklı olarak yazılmış. Birisi şöyle yap diyorsa diğeri böyle yapma şeklinde.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*